Harvia Hgx150XW 15kW WIFI parní generátor
Kód: ADHGX150XWDetailní popis produktu
Kvalitní vyvíječ páry Harvia o výkonu 15kW. Pro příjemný zážitek z parní lázně. Harvia HGX je oázou odpočinku a dobrého pocitu. Nechte hýčkat vlhké teplo vaše smysly a na chvíli zapomeňte na čas a spěch. Harvia HGX je kompaktní, ale výkonný parní generátor pro soukromé použití a lázně. Hlavní zásady návrhu byly spolehlivost, bezporuchový provoz a relaxační zážitek z parní lázně. Harvia HGX se snadno instaluje. Vzhledem k jeho kompaktní konstrukci může být instalován v malém prostoru. Harvia HGX parní generátor je řízen stylovým dotykovým ovládacím panelem. Panelem ovládáme parní generátor, vůně - čerpadlo, osvětlení a ventilátor.
Rozměry: 230x150x530mm.
Hmotnost prázdný 8,7 kg, plný 12,7kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyvíječe páry pro parní sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 9 kg |
| Barva: | Šedá |
| Hloubka obalu: | 180mm |
| Materiál: | nerez ocel lesk |
| Použití: | Zvlhčovače |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | ANO |
| Šířka obalu: | 625mm |
| Typ topidla: | Elektrické |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 9,0 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výkon: | 15kW |
| Výška obalu: | 340mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.