Harvia Forte 6kW saunová kamna black
Kód: AD9791Detailní popis produktu
Napájecí napětí - 400 V 3N. Velmi kvalitní zpracování, testovaný výrobek. Saunová kamna jsou vyrobena z nerezavějící oceli - černá barva. Harvia Forte jsou moderní verzí kamen akumulujících teplo. Díky unikátnímu designu a technologickému řešení jsou Forte těmi nejlepšími mezi kamny využívající stejný postup. Kamna jsou ideální pro rodinnou saunu, nebo pro malé penziony s nepravidelným denním provozem sauny. Kamna jsou ideální pro finskou saunu, kde se teplota pohybuje kolem 70 ºC a panuje zde velká vlhkost. Saunu sice nevytopí na 100 ºC , ale díky velké vlhkosti zažijete tropickou, přitom jemnou saunu, čili typickou finskou saunu. Kamna poskytují zcela odlišný komfort při vytápění sauny - jakmile se spirály roztopí, mají spotřebu jako jediná 50 wattová žárovka, takže můžete mít kamna zapojená klidně celý den. Když se poté rozhodnete saunovat, jednoduše otevřete poklop a za 10 - 15 minut máte saunu vytopenou (nemusíte čekat na vytopení hodinu a půl). Díky této technologii nedochází k neustálým změnám teplot spirál, které poté vydrží daleko delší provoz. Množství kamenů max. 100kg. Kameny se automaticky přidají do košíku za zvýhodněnou cenu. Kamna naleznou vhodné umístění v dobře zaizolovaných saunách - dostatečná izolace zvýrazní nízkou spotřebu. Ovládání kamen je zajištěno pomocí externího podsvíceného ovládacího panelu, který je součástí dodávky a je uzamykatelný, což zvláště oceníte v přítomnosti dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 130 kg |
| Barva: | Černá |
| Funkce topidla: | Regulace teploty |
| Jakost: | 2.jakost kometická vada |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka produktu: | 535 mm |
| Výkon: | 6,0kW |
| Výška produktu: | 830 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.