Harvia dveře do sauny Legend, bronz
Kód: AD2237Detailní popis produktu
Celoskleněné dveře značky Harvia s rámem z černé borovice. Tónované madlo z tvrdého dřeva je černě lakované. Vzhled použitého skla Legend vzhledově ladí s kamny Legend.
LEVÉ/PRAVÉ provedení.
JE NUTNÉ ZKONTROLOVAT STAV DVEŘÍ PŘÍMO PŘED DOPRAVCEM Na pozdější reklamace, které nebudou zapsány v předávacím protokolu dopravce při předávání dveří, nebude od dodavatele brán zřetel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dveře do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Barevnost: | bronz |
| Barva: | Bronz |
| Hloubka obalu: | 90mm |
| Stavební otvor: | 70x190 |
| Šířka obalu: | 690mm |
| Váha včetně obalu: | 15kg |
| Výška obalu: | 1890mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.