Harvia dveře do parní sauny Legend 7x19, bronzové
Kód: ADDA71901LDetailní popis produktu
Prosklené dveře působí větším dojmem světla a prostoru a jsou navíc bezpečné.
Dveře Harvia mají barvu skla bronzovou, Vnější rozměr rámu skleněných dveří je 69 x 189 cm, hloubka rámu je 6 cm. Součástí dveří je černě lakovaný hliníkový rám, rukojeť černě lakovaná z tvrdého dřeva, bez prahu.
JE NUTNÉ ZKONTROLOVAT STAV DVEŘÍ PŘÍMO PŘED DOPRAVCEM Na pozdější reklamace, které nebudou zapsány v předávacím protokolu dopravce při předávání dveří, nebude od dodavatele brán zřetel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dveře do parní sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Barevnost: | bronz |
| Barva: | Bronz |
| Hloubka obalu: | 60mm |
| Stavební otvor: | 70x190 |
| Šířka obalu: | 690mm |
| Výška obalu: | 1890mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.