Harvia dveře do parní sauny 7x19 bronz
Kód: AD2748Detailní popis produktu
Elegantní a rafinované dveře značky Harvia v hliníkovém rámu světle šedé barvy, který je skvělým řešením pro parní lázně nebo sauny. Jsou vyrobené z čirého kaleného skla o tloušťce 8 mm. Dveře mají kvalitní těsnění, které udrží páru a teplo uvnitř parní kabiny. Součástí dveří je tvarované kovové madlo s logem Harvia, panty (2ks), dveřní klapka. Rám dveří (40 x 60xmm) je bezúdržbový, je instalován se skrytými šrouby bez viditelných šroubovacích hlav.
Barevné možnosti: bronzové, čiré.
.
LEVÉ/PRAVÉ provedení, s nastavitelnými panty.
JE NUTNÉ ZKONTROLOVAT STAV DVEŘÍ PŘÍMO PŘED DOPRAVCEM Na pozdější reklamace, které nebudou zapsány v předávacím protokolu dopravce při předávání dveří, nebude od dodavatele brán zřetel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dveře do parní sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Barevnost: | bronz |
| Hloubka obalu: | 60mm |
| Stavební otvor: | 70x190 |
| Šířka obalu: | 690mm |
| Váha včetně obalu: | 15kg |
| Výška obalu: | 1890mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.