Harvia dřevěná saunová naběračka na vodu do sauny 48cm
Kód: AD08028Detailní popis produktu
Naběračka na vodu do sauny dřevěná. Délka 48 cm.
Naběračku nenechávejte ve vodě, naberte pouze vodu, polejte kamna a naběračku odložte stranou. Pokud by naběračka stála ve vodě příliš dlouho, mohla by popraskat. Vědro i naběračku je možné čistit mýdlovou vodou a měkkou houbou nebo kartáčem. Při nedodržení návodu může dojít k popraskání a nabobtnání celého materiálu. Po ukončení saunování naběračku vysušte suchým hadrem, odneste ji z prostoru sauny do jiné místnosti a nechte doschnout.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vědra naběračky a podhlavníky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Barva: | Světlé dřevo |
| Druh: | Naběračka |
| Funkce: | Na polévání vodou |
| Hloubka obalu: | 5 cm |
| Materiál: | Borovice |
| Rozdělení do skupin: | Naběračky do sauny |
| Šířka obalu: | 11 cm |
| Šířka produktu: | 110 mm |
| Typ: | Dekorace |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,2kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 48 cm |
| Výška produktu: | 480 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.