Harvia Click vědro s naběračkou
Kód: ADSA009Detailní popis produktu
Vědro s naběračkou do sauny Harvia jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu. Kombinace lesku a matu. Netradiční design. Ergonomicky tvarované rukojeti. Naběračku lze prakticky zavěsit na rukojeť vědra.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vědra naběračky a podhlavníky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| Barva: | Černá |
| Hloubka obalu: | 28 cm |
| Materiál: | recyklovaný plast |
| Rozdělení do skupin: | Vědra do sauny |
| Šířka obalu: | 33 cm |
| Šířka produktu: | 320 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,9 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 40 cm |
| Výška produktu: | 390 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.