Eliga podhlavník do sauny ThermoWood lípa, tmavý
Kód: AD8573Detailní popis produktu
Lipové dřevo ošetřené technologií ThermoWood je ideálním materiálem pro stavbu sauny. Dřevo je zpracováno v autoklávech na patentované technologii, kdy prochází tepelnou a vlhkostní úpravou, po které je dřevina stabilní, nemění svůj tvar ani zbarvení. Během tepelné úpravy je buněčná struktura dřeva ThermoWood změněna tak, že takto upravené dřevo vykazuje mnohem lepší rozměrovou stabilitu než tepelně neupravené. Materiál ThermoWood je tedy tvarově a rozměrově stabilní v podmínkách běžné proměnlivé vlhkosti. Při tepelném procesu dochází k odstranění veškeré pryskyřice, vyluhovatelných biologických látek a k rozkladu celulózy, ligninu a hemicelulózy. U tepelně upraveného dřeva technologií ThermoWood dochází ke zlepšení tepelně izolačních vlastností a ke snížení tepelné vodivosti dřeva (až o 25 %). Na slunci proto tepelně upravené dřevo nepálí do nohou a může být použito na sedací plochy a další doplňky v saunách jako jsou například podhlavníky.
PŘESTO DOPORUČUJEME: po každém saunování odnést podhlavník do suchého prostředí mimo saunu aby řádně vyschnul do příštího saunování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vědra naběračky a podhlavníky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka obalu: | 30 cm |
| Materiál: | Lípa |
| Rozdělení do skupin: | Podhlavníky do sauny |
| Šířka obalu: | 40 cm |
| Šířka produktu: | 400 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 1,0 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 30 cm |
| Výška produktu: | 130 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.