Čepice do sauny vánoční
Kód: AD12610-1 AD12610-2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Saunová čepice dokonale ochrání Vaše vlasy a pokožku před horkem, protože Vám poskytne potřebný ochlazovací efekt, a proto ji vřele doporučujeme jako vhodný doplněk k saunování. Horký vzduch se v sauně udržuje nahoře a pokud sedíte, hlava je vždy v tom nejteplejším prostředí. Zatímco tělo se postupně prohřívá, hlava se ohřívá nejrychleji.
Díky tomuto doplňku můžete v sauně strávit delší čas. Přírodní plstěný materiál má bezvadnou vlastnost rychle vyschnout a svou skladností se vejde do každé tašky.
Chcete-li vlasům dopřát další ochranu, můžete na ně před saunováním nanést kokosový nebo jiný přírodní olej. Stačí na konečky vlasů – dodáte jim živiny a pomůžete jim přečkat pobyt v horkém prostředí sauny. Po proceduře vlasy omyjte vodou a šamponem a naneste na ně kondicionér. Nakonec je vysušte fénem nebo je nechte přirozeně proschnout.
Čepice do sauny se nesmí prát v pračce, ale pouze ručním praním ve vlažné vodě, nejlépe bez přidaných saponátů.
Plst či plsť (nebo též z němčiny filc) je plošná textilie ze vzájemně zaklesnutých vláken. Z plsti se také například vyrábějí klobouky, kulečníkové sukno a další doplňky a dekorace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čepice do sauny (saunovací čepice) |
|---|---|
| Barva: | Červená |
| Druh: | Čepice |
| Funkce: | Na ochranu |
| Hloubka obalu: | 3 cm |
| Materiál: | Plsť |
| Rozdělení do skupin: | Čepice do sauny |
| Šířka obalu: | 15 cm |
| Šířka produktu: | 250 mm |
| Typ: | Na tělo |
| Účel: | Ochranná pomůcka |
| Váha včetně obalu: | 0,2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 25 cm |
| Výška produktu: | 250 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.