Caretta schůdky Durasteps černé
Kód: ADDUR0999Detailní popis produktu
Stačí dva kroky po schůdcích DURASTEPS a jste v kádi. Už žádné balancování na špičkách nebo přemýšlení, jak se elegantně do kádě dostanete.
V balení najdete čtyři díly. Složení schodů je otázkou pár minut díky click systému.
Rozměry: šířka 66 cm x výška 38 cm x délka 68,5 cm
- 19 cm od země k horní části spodního schodu
- 19 cm od spodního schodu k hornímu schodu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ochlazovací kádě |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| Barva: | Černá |
| Hloubka obalu: | 70 cm |
| Materiál: | Plast |
| Šířka obalu: | 70 cm |
| Šířka produktu: | 660 mm |
| Účel: | Ochranná pomůcka |
| Váha včetně obalu: | 4 kg |
| Výška obalu: | 45 cm |
| Výška produktu: | 380 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.