BS Acoustic stěnový MP3 hudba přehrávač se zesilovačem
Kód: ADWA425Detailní popis produktu
Stěnový USB, microSD, MP3 přehrávač s velkým 2,8" barevným grafickým LCD displejem, FM tunerem a vestavěným 4-kanálovým digitálním zesilovačem s výkonem 4x25W. Přehrávač obsahuje Bluetooth pro bezdrátové přehrávání hudby z mobilního telefonu, tabletu nebo PC, 1xAUX vstup. K přehrávači je dodáváno IR dálkové ovládání. Přehrávač dokáže na barevném displeji přehrávat i video soubory. Montuje se do montážní krabičky (která je součástí balení) do zdi jako vypínač na světlo. je vhodný na ozvučení sauny, pokoje, kuchyně, koupelny, kanceláře, baru, restaurace nebo tělocvičny.
- impedance zátěže 4x4-8Ω
- zesilovač třídy D s vysokou účinností 85%
- displej zobrazuje seznam s názvy MP3 souborů, stav přehrávání, indikaci spárování s Bluetooth, kalendář, přesný čas, frekvenci FM tuneru atd ..
- impedance zátěže 4x4-8Ω
- zesilovač třídy D s vysokou účinností 85%
- displej zobrazuje seznam s názvy MP3 souborů, stav přehrávání, indikaci spárování s Bluetooth, kalendář, přesný čas, frekvenci FM tuneru atd ..
- podporované zvukové formáty: MP3, WMA, WAV, AAC, FLAC, WAW, APE
- podporované video formáty: MPEG-1/2/3/4, RM/RMVB, WMV, MOV, MK, VOB, AVI, 3GP, H, 264
- podporované fotografické formáty: JPGE, BMP, GIF, PNG
- vnější rozměry instalační krabičky 80x80x69 mm
- rozměr předního rámečku 86x86 mm
- zastavěná hloubka přehrávače 37 mm
- celková hloubka 47 mm
- rozměr předního rámečku 86x86 mm
- zastavěná hloubka přehrávače 37 mm
- celková hloubka 47 mm
UPOZORNĚNÍ: Úroveň výchozí hlasitosti po spuštění přístroje se dá přednastavit v nastavení "SETUP / VOL ADJ"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doporučujeme do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Hloubka obalu: | 9 cm |
| Materiál: | Plast |
| Šířka obalu: | 9 cm |
| Šířka produktu: | 80 mm |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 0,6 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 9 cm |
| Výška produktu: | 80 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.