Andres saunové dveře scan 7x19 čiré osika
Kód: ADSCAN719KHDetailní popis produktu
Dveře do sauny Andres čiré, celoskleněné osikový rám 7x19 (690 x 1890mm), hloubka šíře 92mm, sklo 8mm. Dveře Andres rám osika, sklo čiré, rukojeť kliky je dřevěné madlo. Balení obsahuje skleněné dveře, dřevěný rám, panty a madlo. Andres dveře do sauny celoskleněné jsou speciálně navrženy pro použití do sauny. Je možné vybírat z různých barevných provedení skla, tak i druhu dřeva, kterého bylo využito pro výrobu rámu. Skleněné dveře zvýší jas a dojem z prostoru. Jsou také bezpečnější v tom, že zjednoduší pohled na děti uvnitř sauny. Skleněné dveře jsou bezúdržbové.
JE NUTNÉ ZKONTROLOVAT STAV DVEŘÍ PŘÍMO PŘED DOPRAVCEM Na pozdější reklamace, které nebudou zapsány v předávacím protokolu dopravce při předávání dveří, nebude od dodavatele brán zřetel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dveře do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Barevnost: | čiré |
| Hloubka obalu: | 92mm |
| Stavební otvor: | 70x190 |
| Šířka obalu: | 690mm |
| Váha včetně obalu: | 15kg |
| Výška obalu: | 1890mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.