Andres okno do sauny 480x890mm bronz borovice
Kód: AD12563Detailní popis produktu
Okno do sauny je určeno pro zákazníky, co chtějí vidět ven ze sauny třeba na svou zahradu nebo krajinu okolo sauny. Můžeme nabídnout zhotovení rámu do saunového okna z osiky, olše nebo borovice. Rozměry: 92x480x890 mm, tloušťka rámu 42x92 mm.
JE NUTNÉ ZKONTROLOVAT STAV DVEŘÍ PŘÍMO PŘED DOPRAVCEM Na pozdější reklamace, které nebudou zapsány v předávacím protokolu dopravce při předávání dveří, nebude od dodavatele brán zřetel.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dveře do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Barevnost: | bronz |
| Barva: | Bronz |
| Hloubka obalu: | 92mm |
| Stavební otvor: | okno do sauny |
| Šířka obalu: | 480mm |
| Váha včetně obalu: | 10,0 kg |
| Výška obalu: | 890mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.