Andres dveře do sauny Medium 7x19 white čiré satináto osika
Kód: AD12733Detailní popis produktu
Andres dveře do sauny celoskleněné jsou speciálně navrženy pro použití do sauny. Skleněné dveře zvýší jas a dojem z prostoru. Jsou také bezpečnější v tom, že zjednoduší pohled na děti uvnitř sauny. Skleněné dveře jsou bezúdržbové. Light Premium je unikátním vstupem do sauny, které má okouzlující vzhled.
Ruční otevírání dveří Levé/Pravé lze snadno změnit během několika minut.
JE NUTNÉ ZKONTROLOVAT STAV DVEŘÍ PŘÍMO PŘED DOPRAVCEM Na pozdější reklamace, které nebudou zapsány v předávacím protokolu dopravce při předávání dveří, nebude od dodavatele brán zřetel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dveře do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Barevnost: | matné čiré |
| Barva: | Bílá |
| Stavební otvor: | 70x190 |
| Šířka obalu: | 690mm |
| Váha včetně obalu: | 15,0 kg |
| Výška obalu: | 1890mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.