Andres dveře do sauny Black grey 7x20 osika
Kód: ADBLACK720HHDetailní popis produktu
Velice vkusné dveře do sauny s černým rámem a s kaleným sklem grey. Praktické zavírání pomocí válečku na pružině. Otevírání dveří lze snadno změnit během několika minut.
Dveře jsou určeny pro stavební otvor 70x200 cm.
JE NUTNÉ ZKONTROLOVAT STAV DVEŘÍ PŘÍMO PŘED DOPRAVCEM Na pozdější reklamace, které nebudou zapsány v předávacím protokolu dopravce při předávání dveří, nebude od dodavatele brán zřetel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dveře do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Barevnost: | šedá |
| Hloubka obalu: | 10 cm |
| Stavební otvor: | 70x200 |
| Šířka obalu: | 70 cm |
| Šířka produktu: | 690 mm |
| Váha včetně obalu: | 30 kg |
| Výška obalu: | 200 cm |
| Výška produktu: | 1990 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.