Andres dveře do sauny Black grey 7x19 osika
Kód: ADSCAN719HHBLACDetailní popis produktu
Velice vkusné dveře do sauny s černým rámem a s kaleným sklem grey. Rozměr: 690x1890mm Rám: Osikový barvený
JE NUTNÉ ZKONTROLOVAT STAV DVEŘÍ PŘÍMO PŘED DOPRAVCEM Na pozdější reklamace, které nebudou zapsány v předávacím protokolu dopravce při předávání dveří, nebude od dodavatele brán zřetel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dveře do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Barevnost: | šedá |
| Hloubka obalu: | 10 cm |
| Stavební otvor: | 70x190 |
| Šířka obalu: | 70 cm |
| Šířka produktu: | 690 mm |
| Váha včetně obalu: | 30 kg |
| Výška obalu: | 190 cm |
| Výška produktu: | 1890 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.