Andres dveře do sauny Benelux 7x19 bronz osika
Kód: ADBENE719PHADetailní popis produktu
Andres dveře do sauny celoskleněné jsou speciálně navrženy pro použití do sauny. Zámek je navržen ta, že magnet je zabudován v rámu dveří. Tím odpadá samotná západka a dveře se zavírají přítahem. Stavební otvor 70x190cm.
Skleněné dveře zvýší jas a dojem z prostoru. Jsou také bezpečnější v tom, že zjednodušší pohled na děti uvnitř sauny. Skleněné dveře jsou bezúdržbové.Benelux bronz je unikátním vstupem do sauny, které mají okouzlující vzhled. Balíček a obsahuje průvodce instalací se 6 různými jazyky. Ruční ovládání dveří lze snadno měnit během několika minut.
JE NUTNÉ ZKONTROLOVAT STAV DVEŘÍ PŘÍMO PŘED DOPRAVCEM Na pozdější reklamace, které nebudou zapsány v předávacím protokolu dopravce při předávání dveří, nebude od dodavatele brán zřetel.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dveře do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Barevnost: | bronz |
| Barva: | Bronz |
| Stavební otvor: | 70x190 |
| Šířka obalu: | 690mm |
| Váha včetně obalu: | 15kg |
| Výška obalu: | 1890mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.