Andres dveře do sauny Benelux 7x19, matný bronz, osika
Kód: ADBENE719PMHDetailní popis produktu
Andres dveře do sauny celoskleněné jsou speciálně navrženy pro použití do sauny. Zámek je navržen tak, že magnet je zabudován v rámu dveří po celé jejich výšce. Tím odpadá samotná západka a dveře se zavírají přítahem.
Dveře jsou určeny pro stavební otvor 70x190cm.
Skleněné dveře zvýší dojem z prostoru a zároveň udržují intimitu v sauně. Skleněné dveře jsou bezúdržbové. Benelux matný bronz je unikátním vstupem do sauny, které mají okouzlující vzhled. Balíček a obsahuje průvodce instalací se 6 různými jazyky. Otevírání dveří lze snadno změnit během několika minut.
JE NUTNÉ ZKONTROLOVAT STAV DVEŘÍ PŘÍMO PŘED DOPRAVCEM. Na pozdější reklamace, které nebudou zapsány v předávacím protokolu dopravce při předávání dveří, nebude od dodavatele brán zřetel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dveře do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Barevnost: | matný bronz |
| Barva: | Bronz |
| Hloubka obalu: | 10 cm |
| Stavební otvor: | 70x190 |
| Šířka obalu: | 70 cm |
| Šířka produktu: | 690 mm |
| Váha včetně obalu: | 30 kg |
| Výška obalu: | 190 cm |
| Výška produktu: | 1890 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.