Andres dveře do parní sauny scan 7x19 čiré
Kód: ADAU719KDetailní popis produktu
Elegantní dveře z bezpečnostního skla jsou určené pro parní sauny, které vyžadují využití materiálů odolných proti vlhkosti. Silikonové těsnění udržuje teplo i páru uvnitř parní kabiny. Součástí dveří je šedý hliníkový rám, panty a madlo.
Dveře nabízíme v mnoha barevných variantách.
LEVÉ/PRAVÉ provedení.
JE NUTNÉ ZKONTROLOVAT STAV DVEŘÍ PŘÍMO PŘED DOPRAVCEM Na pozdější reklamace, které nebudou zapsány v předávacím protokolu dopravce při předávání dveří, nebude od dodavatele brán zřetel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dveře do parní sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Barevnost: | čiré |
| Hloubka obalu: | 50mm |
| Stavební otvor: | 70x190 |
| Šířka obalu: | 685mm |
| Váha včetně obalu: | 15kg |
| Výška obalu: | 1895mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.