Tectis set hliníková fólia do sauny 30m2 a Alu páska
Kód: AD12449Detailní popis produktu
Hliníková fólia do sauny a Alu páska spolu tvoria nevyhnutný set na stavbu novej sauny. Ponúkame 30 m2 hliníkovej fólie do sauny a 50m alu pásky v jednom sete.
Hliníková fólia od fínskej spoločnosti Tectis je lacná a parotesná. Používa ako vnútorná parozábrana vo vlhkých miestnostiach alebo v miestnostiach vyžadujúcich vysokú tesnosť, aby sa zabránilo vnikaniu vodnej pary do konštrukcie a izolácie. Je ideálna na stavbu sauny.
Fólia sa inštaluje na tú stranu konštrukcie, kde je parciálny tlak vodnej pary najvyšší (obvykle na teplej strane), takže hliníkový povrch smeruje do vzduchovej medzery alebo teplého priestoru. Najbežnejšou oblasťou použitia hliníkového papiera sú saunové konštrukcie. Upevnenie sa vykonáva paralelne s rámom, sponkovaním alebo pribitím k rámu. Difúzny odpor, tj hodnota sd cca 700 m. Na porovnanie najčastejšie používaný parotesný plast z polyetylénu má hodnotu sd cca 40-50 m.
Švy a prestupy odporúčame utesniť našou hliníkovou páskou Tectis, ktorá je súčasťou systému a má teplotnú výdrž až + 140 °C.
Hliníková fólia do sauny - originálna fínska výroba, ktorá postačí na stavbu jednej sauny 30 m2 , šírka 125 cm.
- Zabalené v rolke.
- šírka 1,25 m
- dĺžka 24 m
- hrúbka 0,14 mm,
- plocha 30 m2
+ Hydroizolačná páska na lepenie hliníkovej fólie alebo izolačných panelov.
- Dĺžka pásky
- 50 m
- šírka 5 cm
- zvýšená lepivosť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Izolácie pre sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| Farba: | Hliník |
| Hĺbka obalu: | 12,2 cm |
| Materiál: | Hliník |
| Šírka obalu: | 125 cm |
| Šírka produktu: | 1220 mm |
| Účel: | Klasický |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 3,2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 12,2 cm |
| Výška produktu: | 100 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.