Tecits hliníková fólia do sauny 30m2
Kód: AD237Detailní popis produktu
Hliníková fólia od fínskej spoločnosti Tectis je lacná a parotesná. Používa ako vnútorná parozábrana vo vlhkých miestnostiach alebo v miestnostiach vyžadujúcich vysokú tesnosť, aby sa zabránilo vnikaniu vodnej pary do konštrukcie a izolácie. Je ideálna na stavbu sauny.
Fólia sa inštaluje na tú stranu konštrukcie, kde je parciálny tlak vodnej pary najvyšší (obvykle na teplej strane), takže hliníkový povrch smeruje do vzduchovej medzery alebo teplého priestoru. Najbežnejšou oblasťou použitia hliníkového papiera sú saunové konštrukcie. Upevnenie sa vykonáva paralelne s rámom, sponkovaním alebo pribitím k rámu. Difúzny odpor, tj hodnota sd cca 700 m. Na porovnanie najčastejšie používaný parotesný plast z polyetylénu má hodnotu sd cca 40-50 m.
Švy a prestupy odporúčame utesniť našou hliníkovou páskou Tectis, ktorá je súčasťou systému a má teplotnú výdrž až + 140 °C.
Preto tiež odporúčame si zakúpiť set hliníkovej fólie 30m2 a alu pásky 50m za výhodnejšiu cenu.
Zabalené v rolke: šírka 1,25 m, dĺžka 24 m, hrúbka 0,14 mm, plocha 30 m2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Izolácie pre sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| Hĺbka obalu: | 12,2 cm |
| Materiál: | Hliník |
| Šírka obalu: | 125 cm |
| Šírka produktu: | 1220 mm |
| Účel: | Klasický |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 3kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 12,2 cm |
| Výška produktu: | 100 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.