Sentiotec vedro do sauny céder
Kód: AD340DDetailní popis produktu
K vedro z cédrového dreva odporúčame dokúpiť aj ďalšie doplnky radu Sentiotec céder, ktoré nájdete v záložke príslušenstvo.
Po ukončení saunovania, vylejte vodu zo saunového vedra a vedro vysušte suchou handrou a odneste z priestoru sauny do inej miestnosti. Vedro aj naberačku nechajte doschnúť pri izbovej teplote.
Použitie: Vedro do sauny sa plní vodou iba napúšťaním vody z vodovodného radu, nie naberaním vody z bazéna atď. Vedro sa plní iba do úrovne plastovej vložky. Vedro nenechávajte sušiť v horúcej a vlhkej saune, položené na mokrej alebo vlhkej podlahe ani v ňom nenechávajte vodu. Pred ďalším použitím vedro do sauny naplňte čerstvou vodou a doneste do sauny. Naberačku nenechávajte vo vode, naberte iba vodu, polejte kachle a naberačku odložte bokom. Ak by naberačka stála vo vode príliš dlho, mohla by popraskať. Vedro aj naberačku je možné čistiť mydlovou vodou a mäkkou špongiou alebo kefou. Pri nedodržaní návodu môže dôjsť k popraskaniu a napučaniu celého materiálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vedra a naberačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| Hĺbka obalu: | 30 cm |
| Materiál: | Céder |
| Rozdelenie do skupín: | Vedrá do sauny |
| Šírka obalu: | 30 cm |
| Šírka produktu: | 280 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 1,3 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 34 cm |
| Výška produktu: | 320 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.