Sentiotec teplomer s vlhkomerom do sauny borovica
Kód: AD271THBPDetailní popis produktu
Teplomer s vlhkomerom do sauny Sentiotec je vyrobený z borovicového dreva a disponuje zlatými číselníkmi s rozsahom merania 0 - 120 ° C / 0 - 100% rel. vlhkosti vzduchu. Je navrhnutý na použitie v saunách a umožňuje presné meranie teploty a vlhkosti vzduchu priestoru. Čierna ručička a indexy sú dobre viditeľné a vďaka tomu je možné teplotu prečítať aj v intímnom prostredí Vašej sauny.
Prístroj má zo zadnej strany drážky na kalibráciu prístroja, vezmite si iný presný prístroj a nastavte aktuálne hodnoty.
V saune sa prístroj musí umiestniť na inú stenu ako sú zavesené saunové kachle.
K teplomeru s vlhkomerom z borovicového dreva odporúčame dokúpiť aj ďalšie doplnky radu Sentiotec borovica, ktoré nájdete v záložke príslušenstvo.
Veľkosť 255x130mm. Materiál: borovica, plast.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teplomery do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Hĺbka obalu: | 3 cm |
| Materiál: | Borovica |
| Šírka obalu: | 23 cm |
| Šírka produktu: | 255 mm |
| Typ montáže: | Vŕtanie |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 0,2kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 13 cm |
| Výška produktu: | 130 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.