Sentiotec teplomer do sauny štvorec červený céder
Kód: AD223TDDetailní popis produktu
K teplomeru z cédrového dreva odporúčame dokúpiť aj ďalšie doplnky radu Sentiotec céder, ktoré nájdete v záložke príslušenstvo.
Teplomer do sauny Sentiotec je vyrobený z kvalitného cédrového dreva a disponuje bielym číselníkom v rozsahu od 0 ° C do 120 ° C. Tento teplomer je navrhnutý na použitie v saunách a umožňuje presné meranie teploty priestoru. Číselník je na bielom pozadí, ktoré dodáva teplomeru moderný vzhľad. Čierna ručička a indexy sú dobre viditeľné a vďaka tomu je možné teplotu prečítať aj v intímnom prostredí Vašej sauny. Vďaka svojmu modernému dizajnu a použitým kvalitným materiálom je tento teplomer vhodný pre všetky typy sáun a predstavuje skvelý doplnok do Vašej sauny.
Prístroj má zo zadnej strany drážky na kalibráciu teplomera, vezmite si iný presný prístroj a nastavte aktuálne hodnoty na teplomere do sauny.
V saune sa teplomer musí umiestniť na inú stenu ako sú zavesené saunové kachle.
Veľkosť 135x135mm. Materiál: červený céder.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teplomery do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Hĺbka obalu: | 4 cm |
| Materiál: | Céder |
| Šírka obalu: | 15 cm |
| Šírka produktu: | 140 mm |
| Typ montáže: | Vŕtanie |
| Účel: | Klasický |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 0,2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 15 cm |
| Výška produktu: | 140 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.