Sentiotec teplomer a vlhkomer do sauny céder
Kód: AD225THDDetailní popis produktu
Teplomer s vlhkomerom do sauny Sentiotec je vyrobený z kvalitného cédrového dreva a disponuje bielym číselníkom s rozsahom merania 0 - 120 ° C / 0 - 100% rel. vlhkosti vzduchu. Tento prístroj je navrhnutý na použitie v saunách a umožňuje presné meranie teploty priestoru. Číselník je na bielom pozadí, ktoré dodáva teplomeru moderný vzhľad. Čierna ručička a indexy sú dobre viditeľné a vďaka tomu je možné teplotu prečítať aj v intímnom prostredí Vašej sauny. Vďaka svojmu modernému dizajnu a použitým kvalitným materiálom je tento teplomer vhodný pre všetky typy sáun a predstavuje skvelý doplnok do Vašej sauny.
Prístroj má zo zadnej strany drážky na kalibráciu prístroja, vezmite si iný presný prístroj a nastavte aktuálne hodnoty.
V saune sa prístroj musí umiestniť na inú stenu ako sú zavesené saunové kachle.
K teplomeru s vlhkomeroum z cédrového dreva odporúčame dokúpiť aj ďalšie doplnky radu Sentiotec céder, ktoré nájdete v záložke príslušenstva.
Veľkosť 180x180mm. Materiál: červený céder.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teplomery do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Hĺbka obalu: | 4 cm |
| Materiál: | Céder |
| Šírka obalu: | 19 cm |
| Šírka produktu: | 180 mm |
| Typ montáže: | Vŕtanie |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 0,3 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 19 cm |
| Výška produktu: | 180 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.