Sentiotec set esencií do sauny
Kód: AD8628Detailní popis produktu
Set esencí do sauny Sentiotec 5 x 10 ml. Obsahuje mátu, pomaranč, meduňku, eukalyptus, borovici.
Do vody postačí 3 - 6 kapek vůně, vodou pak polévejte lávové kameny. Vůně můžete kombinovat. Esenci používejte vždy zředěnou s vodou.
Esenciálne oleje sú prchavé aromatické tekutiny vydestilované z kríkov, kvetov, stromov, koreňov a semien rastlín. Chemické zloženie esenciálnych olejov je veľmi komplexné: každý môže obsahovať stovky rôznych a unikátnych zložiek. Okrem toho sú esenciálne oleje vysoko koncentrované a ďaleko účinnejšie ako sušené byliny. Vysoko koncentrovanými sa esenciálne oleje stávajú vďaka procesu destilácie. Na získanie jedinej kvapky esenciálneho oleja je často potrebná celá rastlina alebo aj viac. Esenciálne oleje sú tak odlišné od bežných olejov ako je slnečnicový olej alebo olivový olej. Nie sú mastné a neucpávajú póry, tak ako mnohé rastlinné oleje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Esencie do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Hĺbka obalu: | 2,5 cm |
| Použitie: | Zvlhčovače |
| Složenie: | Obsahuje reakční směs: 5-Chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] a 2-Methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239- |
| Šírka obalu: | 12,5 cm |
| Šírka produktu: | 125 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 0,1kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 7,5 cm |
| Výška produktu: | 75 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.