Sentiotec Scandia Combi 6,0kw NS TRENDLINE
Kód: ADSCAC60NSZDetailní popis produktu
Scandia combi výkon saunového ohrievača 6kW
Výkon výparníka až 2 kW
K ohrievaču je potrebné Externé ovládanie
Krycí rám a tepelný štít z nerezovej ocele
Vonkajší plášť brúsená nerezová oceľ
Vnútorný plášť a kamenný rošt z aluzinku
S integrovaným indikátorom nedostatku vody
Jednoduchá a rýchla montáž
Vykurovacie teleso pre výparník je pod nádržou a neprichádza do styku s vodou
Obsahuje mastencovú misku na vonné esencie
Mriežka na odvod pary na bylinky
Nezabudnite pridať do košíka správne množstvo kameňov.
Vhodnú reguláciu nájdete v záložke PRÍSLUŠENSTVO.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 365mm |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Objem sauny: | 6-9m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | ANO |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Vykurovací výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 595mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.