Sentiotec saunová pec elektrická Scandia Combi 9,0Kw NS-N
Kód: ADSCAC90NSNDetailní popis produktu
Zážitok z parnej sauny v kompaktnom a elegantnom dizajne. Priestor na 20 kg saunových kameňov.
Rozmery - Š x V x H (mm): 410 x 595 x 365
- Krycí rám a tepelný štít z nerezovej ocele
- Vnútorný plášť a kamenný rošt z hliníkového zinku
- Nerezové vykurovacie tyče bez vodného kameňa
- S integrovaným indikátorom nedostatku vody
- Jednoduchá a rýchla inštalácia
- Vykurovacie telesá pre výparník sú umiestnené pod nádržou a neprichádzajú do kontaktu s vodou
- Obsahuje mastkovú misku na vonné esencie
- Mriežka pre výstup pary na bylinky
Obsah balenia:
- Saunové kachle Scandia Next Combi
- Montážny materiál
- Návod na obsluhu
Vhodnú reguláciu nájdete v záložke PRÍSLUŠENSTVO.
Do košíka sa Vám automaticky vloží správne množstvo kameňov za zvýhodnenú cenu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 38 cm |
| Materiál: | nerez |
| Objem sauny: | 8-14m3 |
| Použitie: | Zvlhčovače |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | ANO |
| Šírka obalu: | 43 cm |
| Šírka produktu: | 410 mm |
| Typ montáže: | Vŕtanie |
| Typ pece: | Elektrické |
| Účel: | Klasický |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 15 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vykurovací výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 62 cm |
| Výška produktu: | 600 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.