Sentiotec saunová pec elektrická Nordex SCA-60NS-Z-C
Kód: ADNR60NSN1Detailní popis produktu
Pec do sauny Sawotec 60S bez riadiacej jednotky je odporúčané používať v domácich saunách o veľkosti 6 - 8 m3.
Výkon ohrievača: 6 kW. Istenie: 3 x 16 A, kábel: 5 x 2,5 mm2. Napájacie napätie: 400 V 3N.
Vnútorný objem sauny: 6 - 8 m3.
Rozmery ohrievače: 410 mm x 300 mm x 500 mm (š x h x v).
Hmotnosť kachlí bez kameňov: 5 kg. Max. objem saunových kameňov - 22kg.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Vhodnú reguláciu nájdete v záložke PRÍSLUŠENSTVO.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 300mm |
| Objem sauny: | 6-8m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vykurovací výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 500mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.