Sentiotec saunová pec elektrická Harvia Super Savonia V12 24kW
Kód: AD8531Detailní popis produktu
Výkon a pripojenie ohrievače Super Savonia V12 24kW Sentiotec Harvia: 24,0 kW / 400V. Max. priestor: 26-42m3. Rozmery (DxŠxV): 740 * 410 * 655. Kamene 80-100kg, váha ohrievače 36kg. Napájacie napätie 380-415V 3N. Rad Super Savonia je určená pre veľké komerčné sauny. Pre sauny v hoteli, aquacentra, fitnesscentrách a ďalších verejných priestoroch. Ohrievač má veľmi odolnú konštrukciu a nastaviteľné nohy pre usadenie na zemi. Priestor pre umiestnenie lávových kameňov má kapacitu približne 75 kg. Všetky kovové časti vykurovacieho telesa sú vyrobené z nerezovej ocele.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 410mm |
| Objem sauny: | 26-42m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 740mm |
| Váha vrátane obalu: | 36kg |
| Vykurovací výkon: | 24kW |
| Výška obalu: | 655mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.