Sentiotec saunová pec elektrická Harvia Super Savonia N18 18kW
Kód: AD8529Detailní popis produktu
Všetky kovové časti ohrievača Super Savonia N18 18kW Sentiotec Harvia sú vyrobené z nerezovej ocele. Saunový ohrievač Super Savonia (nerezový plech, bez regulácie). Výkon a pripojenie: 18,0 kW / 400V. Max. priestor: 17-29,00 m3. Rozmery (DxŠxV): 590 * 410 * 655mm. Kamene 60-75kg. Váha ohrievače 34kg. Napájacie napätie 380-415V 3N. Kamene 60 - 75kg. Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom eshope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 490mm |
| Objem sauny: | 18-30m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 640mm |
| Váha vrátane obalu: | 25kg |
| Vykurovací výkon: | 18kW |
| Výška obalu: | 700mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.