Sentiotec saunová pec elektrická Harvia Sawotec 80S
Kód: AD319Detailní popis produktu
Saunová pec Sawotec 80S bez riadiacej jenotky. Výkon vykurovacieho telesa 8,0 kW. Istenie 3x16A, kábel 5 x 2,5mm2. Napájacie napätie 400V 3N. Šírka x Hĺbka x Výška (mm) - 410x300x500. Hmotnosť pece bez kameňov - 16kg. Max. objem saunových kameňov - 22kg.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Vhodnú reguláciu nájdete v záložke PRÍSLUŠENSTVO.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 300mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 5kg |
| Vykurovací výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 500mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.