Sentiotec saunová pec elektrická 8kW
Kód: AD12530Detailní popis produktu
Farba saunové pece Sentiotec 8kW: black, Výkon: 8.0 kW. Napätie: 380 V. Ovládanie: na ohrievači na čas: 4 h. Prednastavené doba: 0-8 h. Saunové kamene exkluzívne (20 kg) . Odporúčaná veľkosť sauny: 7 - 12 m3. Rozmery ohrievače: š.410 x V650 x H290 Saunová pec určená pre domáce sauny s maximálnym výkonom 8kW. Pec do sauny možno polievať vodou. Ohrievač má svoju vlastnú reguláciu na plášti. TJ 2 gombíky, ktorými sa otáča. Možno voliť teplota a saunovací čas. Ohrievač je dodávané bez kábla, ktorý možno zakúpiť v našom e-shope
- Termostat s bezpečnostnou poistkou (110 ° C)
- časovač
- okamžité spustenie s dobou prevádzky do 4 hodín
- odložený štart 1-8 hodín s dobou prevádzky do 4 hodín
- Možnosť pravolavého otočenie ovládacieho panela
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | black |
| Hĺbka obalu: | 270mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 12,0 kg |
| Vykurovací výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 650mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.