Sentiotec saunová pec elektrická 80B Black top steel
Kód: ADHM800400BXDetailní popis produktu
Saunová pec Sentiotec 80B black, napriek malému tvaru ponúka veľký priestor pre kamene a ľahko sa inštaluje.
Ohrievač s reguláciou na plášti. Výkon vykurovacieho telesa 8,0 kW. Istenie 3x16A, kábel 5 x 2,5mm2. Napájacie napätie 400V 3N. Šírka x Hĺbka x Výška (mm) - 410x300x500. Hmotnosť kachlí bez kameňov - 11kg. Max. objem saunových kameňov - 20kg. Kábel nie je súčasťou balenia, je možné ho dokúpiť na našom e-shope.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | black |
| Hĺbka obalu: | 300mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 11kg |
| Vykurovací výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 500mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.