Sentiotec saunová pec elektrická 280E Black
Kód: AD12597Detailní popis produktu
Saunové pece Sentiotec 280E Black sú určené pre domáce sauny o veľkosti 7-12m3. Kachle možno polievať vodou. Ohrievač bez regulátora. Kachle sú dodávané bez kábla, ktorý možno zakúpiť v našom e-shope. Výkon: 8kW. Množstvo lávových kameňov: 20kg. Rozmery: 410x290x650 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | black |
| Hĺbka obalu: | 290mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 16kg |
| Vykurovací výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 650mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.