Sentiotec presýpacie hodiny do sauny borovica 15min.
Kód: AD552EPDetailní popis produktu
Jednoduché a tvarované presýpacie hodiny do sauny Sentiotec. Umožňujú merať čas až do 15 minút a sú o rozmeroch 6x34x3 cm. Hodiny do sauny sa nesmú umiestniť priamo nad kachle. V saune sa musí umiestniť na inú stenu ako sú zavesené saunové kachle. Tolerancia +/- 2 minúty.
Presýpacie hodiny je typ hodín, ktoré na meranie času využívajú pohyb piesku spôsobený zemskou príťažlivosťou. Skladajú sa z dvoch sklenených baniek umiestnených nad sebou a spojených úzkym hrdlom. Piesok z hornej banky sa postupne presýpa do spodnej banky. Hneď ako je horná banka prázdna, uplynie meraný časový úsek; pre ďalšie meranie sa hodiny sa musia obrátiť.
K presýpacím hodiným z borovicového dreva odporúčame dokúpiť aj ďalšie doplnky radu Sentiotec borovica, ktoré nájdete v záložke príslušenstvo.
Súdi sa, že princíp presýpacích hodín bol známy v Ázii už dlho pred začiatkom nášho letopočtu, zmienky o hodinách, pravdepodobne pieskových, pochádzajú z doby Archimedovej.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Presýpacie hodiny a hodiny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Farba: | Svetlá |
| Hĺbka obalu: | 3 cm |
| Materiál: | Borovica |
| Šírka obalu: | 4,5 cm |
| Šírka produktu: | 45 mm |
| Typ montáže: | Vŕtanie |
| Účel: | Klasický |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 0,2kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 30 cm |
| Výška produktu: | 300 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.