Sentiotec podhlavník do sauny Wave severská borovica
Kód: AD511PDetailní popis produktu
Opierka hlavy do sauny Wave je vyrobená z kvalitnej arktickej (severskej) borovice a ponúka maximálne pohodlie pri ležaní v saune. Ergonomický tvar zabezpečuje oporu krku a hlavy, vďaka čomu je ideálnym doplnkom pre privátne sauny.
Rozmer 370 × 270 × 80 mm zabezpečuje stabilitu a komfort. Dizajnovo ladí s ďalšími drevenými doplnkami v saunovom priestore.
DÔLEŽITÉ: Po ukončení sauny-saunovania utrite suchou handrou a odneste podhlavník z priestoru sauny von do inej miestnosti a ponechajte pri izbovej teplote. Nenechávajte podhlavník sušiť v horúcej a vlhkej saune. Pri nedodržaní návodu by mohlo dôjsť k popraskaniu materiálu.
K podhlavníku z borovicového dreva odporúčame dokúpiť aj ďalšie doplnky radu Sentiotec borovica, ktoré nájdete v záložke príslušenstvo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vedra a naberačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Farba: | Svetlá |
| Hĺbka obalu: | 40 cm |
| Materiál: | Borovica |
| Rozdelenie do skupín: | Podhlavníky do sauny |
| Šírka obalu: | 50 cm |
| Šírka produktu: | 370 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 0,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 40 cm |
| Výška produktu: | 70 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.