Sentiotec podhlavník do sauny valčeky severská borovica
Kód: AD510PDetailní popis produktu
Drevený podhlavník do sauny zo severskej borovice Vám bude slúžiť ako výborná podpera hlavy pri saunovaní.
DÔLEŽITÉ: Po ukončení sauny-saunovania utrite suchou handrou a odneste podhlavník z priestoru sauny von do inej miestnosti a ponechajte pri izbovej teplote. Nenechávajte podhlavník sušiť v horúcej a vlhkej saune. Pri nedodržaní návodu by mohlo dôjsť k popraskaniu materiálu.
Severská borovica je hutnejšia a odolnejšia ako borovica akú poznáme u nás. Vplyv na jej vlastnosti majú najmä tuhé klimatické podmienky, v ktorých rastie výrazne pomalšie, čo má vplyv predovšetkým na zvýšenú hustotu dreva. V porovnaní s našou borovicou má severská borovica menej vetví a tým pádom aj menej sukov.
K podhlavníku z borovicového dreva odporúčame dokúpiť aj ďalšie doplnky radu Sentiotec borovica, ktoré nájdete v záložke príslušenstvo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vedra a naberačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Farba: | Svetlá |
| Hĺbka obalu: | 40 cm |
| Materiál: | Severská borovica |
| Rozdelenie do skupín: | Podhlavníky do sauny |
| Šírka obalu: | 50 cm |
| Šírka produktu: | 370 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 0,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 40 cm |
| Výška produktu: | 80 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.