Sentiotec podhlavník do sauny céder
Kód: AD515DDetailní popis produktu
Drevený podhlavník do sauny. Podhlavník do sauny, ktorý je vyrobený z cédra zaujímavou dizajnovou formou. Jeho prednosťou je nízka hmotnosť. Kvalitne podložená hlava v saune je základom správneho saunovania.
DÔLEŽITÉ: Ako každý neošetrený drevený materiál v saune nemá rád vlhkosť, pri nadmernom vystavovaní vlhku trpí a mení svoju štruktúru. Preto je nutné podhlavníky po každom saunovaní odniesť do suchého prostredia mimo saunu, aby do budúceho použitia riadne vyschli.
Céder má mäkké, poddajné drevo, ktoré sa ľahko opracováva a vyznačuje sa svojou prirodzenou krásou. Príjemná vôňa, ktorú vydáva vďaka obsahu liečivých éterických olejov, robí cédrový výrobok naozaj výnimočným. Z cédra sa vyrábajú predovšetkým luxusné sauny. Pobývať v miestnosti, obloženej cédrovým drevom (cédrovou borovicou) je veľmi príjemné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vedra a naberačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Farba: | Svetlá |
| Hĺbka obalu: | 40 cm |
| Materiál: | Céder |
| Rozdelenie do skupín: | Podhlavníky do sauny |
| Šírka obalu: | 50 cm |
| Šírka produktu: | 270 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 0,3kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 40 cm |
| Výška produktu: | 60 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.