Sentiotec kombinované saunová pec elektrická Sawotec mini combi MNC-36NS
Kód: AD11947Detailní popis produktu
Výkon saunové pece Sawotec mini combi MNC-36NS 3,6 kW. Sawotec mini musia mať externé ovládanie. Vykurovacie teleso pre výparník je pod nádržou a nepríde do kontaktu s vodou, ohrievač vrátane zásobníka na vonné esencie. Hmotnosť [kg] 8, veľkosť sauny [m³] 3 - 6m3, množstvo kameňov [kg] 9, šírka [MM] 330 hĺbka [MM] 250 výška [MM] 500.
Vhodnú reguláciu nájdete v záložke PRÍSLUŠENSTVO.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 280mm |
| Objem sauny: | 3-6m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | ANO |
| Šírka obalu: | 320mm |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vykurovací výkon: | 3,6kW |
| Výška obalu: | 500mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.