Sentiotec kombinovaná saunová pec elektrická Harvia Sawotec 80NS-C Combi
Kód: AD12575Detailní popis produktu
U saunovej pece Sawotec 80NS-C Combi Sentiotec Harvia možno pomocou saunové regulácie v saune nastaviť režim suchá - vlhká (vitálny) - mokrá - parná (turecký kúpeľ), kedy sa k nastavenej teplote priradí zodpovedajúce vlhkosť a naopak. Rovnako možno samostatne nastavovať relatívna vlhkosť (do 65% RH), k nej sa potom automaticky priradí príslušná teplota (do 110 ° C). Ohrievač možno polievať - Vnútorný objem sauny - 7 až 12m3.
Súčasťou ohrievače nie je regulácia. Vhodnú reguláciu nájdete v záložke PRÍSLUŠENSTVO.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 370mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | ANO |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vykurovací výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 575mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.