Sentiotec kombinovaná saunová pec elektrická Harvia Sawotec 60NS-C Combi
Kód: AD327Detailní popis produktu
Sawotec 60NS-C Combi Sentiotec-Harvia. Pomocou saunové regulácie možno v saune nastaviť režim suchá - vlhká (vitálny) - mokrá - parná (turecký kúpeľ), kedy sa k nastavenej teplote priradí zodpovedajúce vlhkosť a naopak .Rovněž možné samostatne nastavovať relatívna vlhkosť (do 65% RH), k nej sa potom automaticky priradí príslušná teplota (do 110 ° C). Ohrievač možno polievať vodou Vnútorný objem sauny - 5 až 8m3. Súčasťou ohrievače nie je regulácia. Je nutné dokúpiť digitálny reguláciu Saunaprojekt-Humiproff.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Vhodnú reguláciu nájdete v záložke PRÍSLUŠENSTVO.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 370mm |
| Objem sauny: | 6-8m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | ANO |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 15kg |
| Vykurovací výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 575mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.