Sentiotec ergonomický podhlavník do sauny céder
Kód: AD512DDetailní popis produktu
K podhlavníku z cédrového dreva odporúčame dokúpiť aj ďalšie doplnky radu Sentiotec céder, ktoré nájdete v záložke príslušenstvo.
Je príjemný na podoprenie krčnej chrbtice a netlačí ako obyčajný podhlavník.
Materiál: céder
Rozmery: 240 x 190 x 90 mm
So štyrmi flexibilnými taniermi podhlavník HaLu nielenže vyzerá úplne inak ako tradičné opierky hlavy, ale tiež pôsobia naozaj inak.
Sotva si všimnete, že sa pod hlavou niečo nachádza, ale hlava je zdvihnutá tak, že poskytuje pohodlnú polohu, nešmýka sa a tlak skôr z hlavy než z ramena bráni pohybu podhlavníka. Týmto spôsobom sa môžu svaly krku úplne uvoľniť.
Drevený podhlavník HaLu je dokonalou opierkou hlavy na použitie v saune. Stále viac ľudí vie o existencii podhlavníka a užíva si jeho pohodlie a ergonómiu.
Tento drevený materiál spĺňa rovnaké hygienické požiadavky ako tradičné saunové lavice.
Vlastnosti cédra sú všeobecne rovnaké ako Abachi, ale okrem toho má aj veľmi príjemnú vôňu a trochu luxusnejší vzhľad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vedra a naberačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Hĺbka obalu: | 9 cm |
| Materiál: | Céder |
| Rozdelenie do skupín: | Podhlavníky do sauny |
| Šírka obalu: | 22 cm |
| Šírka produktu: | 190 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 0,4kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 33 cm |
| Výška produktu: | 240 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.