Sentiotec drevené vedro do sauny 4L borovica s plastovou vložkou
Kód: AD340PDetailní popis produktu
Drevené vedro do sauny. Obsah 4l. Bez naberačky, ktorú možno dokúpiť. Plastová vložka chráni drevo proti poškodzovaniu vodou.
Návod: Po ukončení saunovania vylejte vodu zo saunového vedra, vysušte suchou handrou, odneste z priestoru sauny do inej miestnosti a ponechajte ho doschnúť pri izbovej teplote. Postup je rovnaký aj pri saunovom vedre, ktoré je opatrené plastovou vložkou. Saunové vedro sa plní napúšťaním vody z vodovodného radu iba do úrovne plastovej vložky, nie naberaním vody napr. z bazéna. Nenechávajte vedro sušiť v horúcej a vlhkej saune ani položené na mokrej alebo vlhkej podlahe. Pred ďalším použitím saunové vedro opäť naplňte čerstvou vodou a potom doneste do sauny. Nenechávajte naberačku stále vo vode, naberte iba vodu, polejte kachle a odložte ju stranou. Ak by naberačka stála príliš dlho vo vode, mohla by popraskať. Možno čistiť mydlovou vodou s použitím mäkkej huby alebo mäkkej kefy. Pri nedodržaní návodu dôjde k popraskaniu a napučaniu celého materiálu.
K vedru z borovicového dreva odporúčame dokúpiť aj ďalšie doplnky radu Sentiotec borovica, ktoré nájdete v záložke príslušenstvo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vedra a naberačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Hĺbka obalu: | 27 cm |
| Materiál: | Borovica |
| Rozdelenie do skupín: | Vedrá do sauny |
| Šírka obalu: | 27 cm |
| Šírka produktu: | 260 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 1 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 25 cm |
| Výška produktu: | 240 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.