Sentiotec drevená naberačka na vodu 41 cm červený céder
Kód: AD440DDetailní popis produktu
K naberačke z cédrového dreva odporúčame dokúpiť aj ďalšie doplnky radu Sentiotec céder, ktoré nájdete v záložke príslušenstvo.
Naberačku nenechávajte vo vode, naberte iba vodu, polejte kachle a naberačku odložte bokom. Ak by naberačka stála vo vode príliš dlho, mohla by popraskať. Po ukončení saunovania naberačku vysušte suchou handrou a odneste z priestoru sauny do inej miestnosti, kde ju nechajte pri izbovej teplote doschnúť. Vedro aj naberačku je možné čistiť mydlovou vodou a mäkkou špongiou alebo kefou. Pri nedodržaní návodu môže dôjsť k popraskaniu a napučaniu celého materiálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vedra a naberačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Hĺbka obalu: | 6 cm |
| Materiál: | Céder |
| Rozdelenie do skupín: | Naberačky do sauny |
| Šírka obalu: | 11 cm |
| Šírka produktu: | 100 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 0,40 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 42 cm |
| Výška produktu: | 410 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.