Sawotec saunová pec elektrická Nordex SCA-90NS-Z-C
Kód: ADNR90NSN1Detailní popis produktu
Saunová pec Sawotec 90S sú bez regulátora (riadiacu jednotku je nutné dokúpiť).
- Výkon vykurovacieho telesa 9,0 kW.
- Istenie 3x16A,
- kábel 5 x 2,5mm2.
- Napájacie napätie 400V 3N.
- Šírka x Hĺbka x Výška (mm) - 410x300x500.
- Hmotnosťpece bez kameňov - 16kg.
- Max. objem saunových kameňov - 22kg.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu
Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Vhodnú reguláciu nájdete v záložke PRÍSLUŠENSTVO.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 300mm |
| Objem sauny: | 10-14m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vykurovací výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 500mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.