Sawo vedro do sauny so zahnutou rukoväťou céder, 4L
Kód: AD342DDRFDetailní popis produktu
Toto vedro do sauny s objemom 4 litrov je vyrobené z kvalitného cédrového dreva. Rukoväť vedra je zahnutá, čo zaisťuje príjemný pocit pri držaní a znižuje riziko poškodenia pokožky. Toto vedro je ideálne na použitie v saune, kde môže byť použité na polievanie saunových kameňov pomocou naberačky, aby sa zvýšila vlhkosť a tým aj účinnosť saunovania. Jeho objem 4 litre je dostatočne veľký pre väčšinu bežných použití v saune. Rukoväť vedra z cédrového dreva nielenže zaisťuje pohodlné držanie, ale tiež vyzerá príjemne a pridáva saune prírodný a rustikálny vzhľad.
Po saunovaní vedro vždy vyprázdnite a nenechávajte ho vyschnúť v horúcej a vlhkej saune.
V záložke PRÍSLUŠENSTVO nájdete odkaz na vhodnú naberačku k tomuto vetru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vedra a naberačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| Farba: | Hnedá |
| Hĺbka obalu: | 29 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Rozdelenie do skupín: | Vedrá do sauny |
| Šírka obalu: | 37 cm |
| Šírka produktu: | 280 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 27 cm |
| Výška produktu: | 300 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.