Sawo saunová pec elektrická Scandia Combi 9,0kw NS TRENDLINE
Kód: ADSCAC90NSZDetailní popis produktu
Scandia combi výkon saunového ohrievača 9kW
Výkon výparníka až 2 kW
K ohrievaču je potrebné Externé ovládanie
Krycí rám a tepelný štít z nerezovej ocele
Vonkajší plášť brúsená nerezová oceľ
Vnútorný plášť a kamenný rošt z aluzinku
S integrovaným indikátorom nedostatku vody
Jednoduchá a rýchla montáž
Vykurovacie teleso pre výparník je pod nádržou a neprichádza do styku s vodou
Obsahuje mastencovú misku na vonné esencie
Mriežka na odvod pary na bylinky
Množstvo kameňov 20kg, nie sú súčasťou.
Vhodnú reguláciu nájdete v záložke PRÍSLUŠENSTVO.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 365mm |
| Materiál: | nerez |
| Objem sauny: | 9-15m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | ANO |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 5kg |
| Vykurovací výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 595mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.