Sawo saunová pec elektrická Scandia Combi 8,0Kw NS PREMIUM
Kód: ADSCAC80NSDetailní popis produktu
Kombinácia ohrievača a naparovača. Umožňuje výber z normálnej sauny na parnú saunu. Kovové časti a nádrž na vodu vyrobené z nerezovej ocele. Prevádzka s externou riadiacou jednotkou. Unikátny dizajn vykurovacích článkov uľahčuje čistenie nádrže na vodu.
Rozmery: 410 – 365 – 595
Veľkosť sauny: 7 – 13 m3
Množstvo kameňov: 18 – 22kg (nie sú súčasťou balenia).
Vhodnú reguláciu nájdete v záložke PRÍSLUŠENSTVO.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | ANO |
| Váha vrátane obalu: | 5kg |
| Vykurovací výkon: | 8,0kW |
| Položka byla vyprodána… | |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.