Sawo saunová pec elektrická Scandia Combi 8,0kw NS PREMIUM FIBER COATED
Kód: ADSCAC80NSPFDetailní popis produktu
Kombinovaná 8kw elektrická saunové kachle s integrovaným napařovačem.Jsou vybavené systémom detekcie hladiny vody, ktorý varuje, keď je hladina vody nízka. Hladinu vody možno ľahko sledovať pomocou indikačné trubice hladiny vody.
Velikost sauny 8 - 14 m3
Saunové kamene nie sú súčasťou balenia.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Farba: | black |
| Hĺbka obalu: | 40 cm |
| Materiál: | nerez |
| Objem sauny: | 7 - 13 m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | ANO |
| Šírka obalu: | 50 cm |
| Šírka produktu: | 410 mm |
| Typ montáže: | Vŕtanie |
| Typ pece: | Elektrické |
| Účel: | Klasický |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 11 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vykurovací výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 60 cm |
| Výška produktu: | 595 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.